Stěhování zahrady na Novinkách.cz

Reportáž a video z náročného stěhování zahrady naší firmou do centra Prahy najdete na serveru novinky.cz

Naše zahradní realizace

Fotografie a videonahrávky z některých našich zahradních realizací. Inspirujte se, jak může vypadat vaše vysněná zahrada.

fotogalerie Realizace střešní zahrady

náhled z galerie Realizace střešní zahradySestřih z realizace jedné pražské střešní zahrady. Od základů přes zavlažovací systém až po kladení travního koberce.


fotogalerie Gábina Partyšová a Martina Hájková o zahradě

náhled z galerie Gábina Partyšová a Martina Hájková o zahraděRozhovor s Gábinou Partyšovou o jejím vztahu k zahradě a s Dis. Martinou Hájkovou o realizaci zahrady na klíč.


fotogalerie Realizované zahrady - Vysoké Mýto

náhled z galerie Realizované zahrady - Vysoké MýtoZde se realizovaly dílčí prvky - zastřešení studny dřevěným roštem, dřevěné plató zakomponované do záhonu se šlapákovou cestou, vodní prvek v podobě provrtaného kamene s protékající vodou, terasa, terén kolem terasy a střešní zahrada na přilehé garáži.


fotogalerie Realizované zahrady - Dolní Měcholupy

náhled z galerie Realizované zahrady - Dolní MěcholupyZahradu s bazénem v komplexu bytů lemuje živý plot z tisů, záhon s dominantní magnólií a vzadu vzrostlý hloh podsázen vyššími keři, na který navazuje trvalkový záhon s okrasnou třešní a javorem. Roh bazénu zdobí zlatolistý jilm a pyramidální borovice.


fotogalerie Realizované zahrady - Praha

náhled z galerie Realizované zahrady - PrahaDominantu zahrady tvoří vzrostlé stromy (Acer palmatum Atropurpurea a Liquidambar) situované před živý plot z thují, podsázené okrasnými rostlinami. Trávník se svažuje k terase, u které je vytvořen kamenný trvalkový záhon, podtrhující moderní styl domu.


fotogalerie Realizované zahrady - Dolní Chabry

náhled z galerie Realizované zahrady - Dolní ChabryVstup do zahrady lemuje záhon vyvýšen zídkou z přírodního kamene, dominantou vchodu je převislý jilm. Bílá pergola na terase je popnuta wistárií a růžemi. Zadní část tvoří ladné linie záhonů, soliterní kameny a kačírková plocha osázená vysokými trávami.


fotogalerie Realizované zahrady - Křeslice

náhled z galerie Realizované zahrady - KřesliceČástečná rekonstrukce stávající zahrady. V přední části provedena nová výsadba (dřišťál, azalky, zlatolistý jilm...), v zadní části založen nový trávník drnováním se šlapákovým chodníčkem. Každoročně zde preferují truhlíky a mobilní nádoby s letničkami.


fotogalerie Realizované zahrady - Libeř

náhled z galerie Realizované zahrady - LibeřJelikož je pozemek situován ve svahu, má zahrada dvě části. Nahoře se nachází bazén lemovaný trvalkovými záhony s kameny a cestičkou z dřevěných palub, spodní část tvoří trávník, ukončený výsadbou dominantních stromů (Catalpa, Malus, Pinus...) a keřů.


fotogalerie Realizované zahrady - Újezd nad Lesy

náhled z galerie Realizované zahrady - Újezd nad LesyTato zahrada zaujme pestrostí výsadby. U vstupu jsou malokorunné stromy, vřesy a trvalky, příjezdovou plochu lemují lísky a břečťan. V zadní části nalezneme vyvýšený bylinkový záhon, magnolii, azalky, zlatici, javory, smrky, tisy, svídy, jeřáb, růže...


fotogalerie Realizované zahrady - Praha

náhled z galerie Realizované zahrady - PrahaZahradní kompozice koresponduje s moderním domem - pravoúhlé linie záhonů, živý habrový plot, plošná výsadba trvalek a trav, umělý zatravňovací systém odstavné plochy pro auto. Zvláštností je listnatý strom ambroň (Liquidambar) u vchodu do zahrady.


1 | 2 | 3
česká verze stránekEnglishDeutsch
  Webdesign: Vikadesign 2006